آخرین خبرها
خانه / Home

Home

انتقاد تند امام جمعه بخش مهاباد اصفهان از استاندار اصفهان …

بخش5

 انتقاد تند امام جمعه بخش مهاباد اصفهان از استاندار اصفهان در آیین افتتاحیه بخشداری مهاباد امام  جمعه مهاباد  با  اعلام تشکر از زحمات مسئولین در انجام ایجاد بخش مهاباد، بیان داشتن  جناب اقای قاسمی معاون سیاسی و امنیتی فرد ارزشمند و محترمی می باشد و سلام ما را به استاندار برسانید و بگویید خوب بود در افتتاحیه این پروژه ملی ... ادامه مطلب »

بخشداری مهاباد افتتاح می گردد…

درباره ما

بخشداری مهاباد افتتاح می گردد به گفته یک مقام اگاه در استانداری اصفهان ،بخشداری مهاباد در هفته دولت افتتاح می گردد . به گفته این مقام اگاه ، افتتاحیه در روز پنجشنبه مورخ 7 شهریورماه در نظر گرفته شده است . ادامه مطلب »

افتخاری دیگر برای بخش مهاباد….

IMG_20190801_233558_049 - Copy

کسب دو مدال طلا توسط آقایان محمدعباس زاده مهابادی در وزن 92 کیلو و امیر پرهام باقری مهابادی در وزن 71 کیلو  در مسابقات قهرمانی نواحی بسیج استان اصفهان را به مهابادی ها و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنیم.   ادامه مطلب »

جلسه هم اندیشی در بخش مهاباد…

IMG_20190801_225000_134

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهاباد ،روزپنجشنبه10 مرداد جلسه هم اندیشی با موضوع کار آفرینی در سالن شهرداری مهاباد با حضور جوانان ،کار آفرینان ،امام جمعه مهاباد ،شهردار ،رییس شورای شهر ، مهندس کلانی از ریاست جمهوری ،دکتر فایضی از وزارت کشور و آقای ابراهیمی از استانداری اصفهان بر گزار گردید. پس از تلاوت قرآن ابتدای آقای فایضی رییس شورای ... ادامه مطلب »

معاون محترم وزیر کشور :بخشداری ها و فرمانداری های تازه تاسیس افتتاح گردند.

درگزین 2

معاون محترم وزیر کشور در بخشنامه ای در مورخ 98/04/22 به استانداران سراسر کشور اعلام داشت با توجه به در پیش بودن دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی ،بخشداری ها و فرمانداری های تازه تاسیس در اسرق وقت افتتاح گردد. شایان ذکر است اعضای انجمن آباد اندیشان مهاباد،امام جمعه ،شهردار و رییس شورای اسلامی شهر مهاباد در مورخ 98/04/09 در خصوص ... ادامه مطلب »

نشست اعضای هیات مدیره انجمن آباد اندیشان مهاباد, امام جمعه, شهردار و رئیس شوراء با معاونت عمرانی وزیر کشور صورت گرفت

IMG_7831_680x510

به گزارش روابط عمومی انجمن آباد اندیشان مهاباد ، جلسه اعضای هیات مدیره انجمن آباد اندیشان ،امام جمعه ،شهردار و رییس شورای شهر مهاباد با معاونت عمرانی وزیر کشور در روز یکشنبه مورخ 98/4/9انجام گرفت … ” در ابتدای جلسه افراد حاضر به مسائل و مشکلات شهر پرداخته و در انتها دکتر جمالی نژاد با بر شمردن راه برون رفت ... ادامه مطلب »