آخرین خبرها
خانه / جبهه / همه با هرتفکر و گرایش سیاسی که داریم دست در دست هم دهیم وشهرمان را آباد کنیم
همه با هرتفکر و گرایش سیاسی که داریم دست در دست هم دهیم وشهرمان را آباد کنیم

همه با هرتفکر و گرایش سیاسی که داریم دست در دست هم دهیم وشهرمان را آباد کنیم

مصاحبه با جناب آقای حاج داود میرکزاده برادر شهید ابوالقاسم میرکزاده

اشاره : حاج داود میرکزاده فرزند حسن متولد 1340 از جوانان انقلابی در پیروزی انقلاب . برادر شهید .دارای فوق دیپلم دینی ، عربی قرآن ، دبیر آموزش و پرورش ، یک دوره چهار ساله رئیس شورای اسلامی شهرمهاباد ، موسس و عضو هئیت مدیره خیریه سید الشهداء مهاباد ، موسس و عضو هئیت مدیره گنجینه شهداء مهاباد ،بازنشسته آموزش و پرورش ودر حال حاضردر بخش اقتصادی مشغول می باشند . خدمت جناب آقای میرکزاده رسیدیم تا چند لحظه ، گفتگویی در خصوص مسائل شهر خصوصا موضوع ایثارگران داشته باشیم.

–         ضمن عرض خسته نباشید بعنوان سئوال اول ابتدا از خودتان بگویید

با سلام ودرود به ارواح طیبه شهداء اینجانب حاج داود میرکزاده دبیر بازنشسته آموزش وپرورش برادر سرتیپ دوم شهید ابوالقاسم میرکزاده واز رزمندگان 8 سال دفاع مقدس می باشم

–         در آستانه سالگرد راه اندازی سایت ایثارگران مهاباد قرار داریم بعنوان خانواده شهید با توجه به اهداف این سایت آیا این سایت در هدف و معرفی شهداء و ایثارگران موفق بوده است .

بنده معتقدم یکی از مفید ترین و بهترین کاری که در خدمت به خانواده شهداء و ارج نهادن به خون شهداء صورت گرفت راه اندازی سایت ایثارگران بوده که به همت جنابعالی و همکاری خانواده شهداء ودوستان دیگر انجام گرفت .

–         ساختمان در حال احداث گنجینه شهداء که با مدیریت آقای کریمی و جنابعالی در حال پیشرفت می باشد این ساختمان با چه هدفی احداث می گردد؟

احداث این ساختمان که یک کار بسیار مفید و ماندگار در سطح استان و کشور می باشد انشاء الله پس از تکمیل این بنای ماندگار و انتقال آثار شهداء به این مکان ، برنامه های فرهنگی و مذهبی در دستور کار می باشد . من در اینجا فرصت را مغتنم شمرده و از مسئولین شهرستان میخواهم که در تکمیل این ساختمان ما را یاری داده ودر برپایی یادواره شهداء ، رسیدگی به مشکلات خانواده شهداء و ارج نهادن به مقام شامخ شهداء بیشتر توجه داشته باشند.

–         جناب آقای میرکزاده با توجه به اینکه یک دوره رئیس شورای  اسلامی شهر مهاباد بودید نظرتان را در مورد مهاباد بفرمایید ؟

به نظر من شهر مهاباد استعداد و لیاقت این را دارد که همه دست به دست هم دهیم و این شهر را آباد کنیم و بیشتر به شهرمان تعصب داشته باشیم تا به افراد ، این شهررا که در حاشیه کویر ودر کنار جاده ترانزیت بین المللی قرار دارد همچون به نگینی درخشان تبدیل کنیم من در اینجا از شورای شهرو شهرداران وقت تشکر می کنم ، خصوصا از جناب آقای پورفتحعلی شهردار محترم ، این جوان مودب و مومن و متعهد وبا تجربه تشکر ویژه داشته باشم .

–         جناب آقای میرکزاده بعنوان آخرین سوال اگر مطلبی دارید بفرمایید ؟

من اعتقاد دارم که مردم دوست داشتنی هستند و شهر خود را همه دوست دارند پس بیاییم همه با هر تفکر سیاسی و با هر سلیقه ای همه دست به دست دهیم به مهر   تا مهاباد را کنیم آباد

مجددا از جنابعالی که وقت شریفتان را در اختیار ما قرار دادید سپاسگزاریم

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*