آخرین خبرها
خانه / اخبار / مبلغ یکصد میلیون ریال کمک خانواده شهید میرکزاده به احداث ساختمان گنجینه شهداء مهاباد…
مبلغ یکصد میلیون ریال کمک خانواده شهید میرکزاده به احداث ساختمان گنجینه شهداء مهاباد…

مبلغ یکصد میلیون ریال کمک خانواده شهید میرکزاده به احداث ساختمان گنجینه شهداء مهاباد…

به گزارش خبرنگار سایت ،اولین جلسه هیات مدیره گنجینه شهداء مهاباد با حضور اعضاء در محل گنجینه برگزار شد در این جلسه ابتداء آقای فایضی با ارائه گزارشی از شروع برنامه ریزی ایجاد گنجینه شهداء مهاباد گفتند . در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء اولین جرقه ایجاد گنجینه شهداء و راه اندازی سایت و.. در تاریخ 24 /7 /92 انجام و کارها و با عنایت خداوند و برکت خون شهداء با راه اندازی سایت و انتشارویژه نامه و افتتاح گنجبنه تا تاریخ 6/3 /93 بصورت مستمر انجام گردید .
وی با گزارش مالی از هزینه راه اندازی سایت ، انتشار ویژه نامه و تهیه ملزومات گنجینه مبلغ شش میلیون و هشتصد و شصت و هفت هزارتومان بر شمرد که از این مبلغ تا کنون مبلغ پنج میلیون و نهصد هزارتومان توسط افراد خیر تامین گردیده است .در ادامه جلسه آقای کریمی با بیان اقدامات انجام شده در خصوص احداث ساختمان گنجینه از قبیل گچ ریزی و نصب تابلو از اقدامات اولیه گفت توسط حاج داود میرکزاده برادر شهید میرکزاده مبلغ یکصد میلیون ریال برای احداث ساختمان قول مساعد که مبلغ ده میلیون ریال آن پرداخت گردیده است و تامین یک کامیون آجر و آهن آلات بناء را جناب آقای حمید حیدریان برادر شهید حیدریان تقبل و مبلغ یکصد میلیون ریال آقای دکتر بخشایش نمایده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از تملک دارایی ها قول کمک دادند .
در پایان جلسه آقایان سهراب کریمی و محمد رضا غلامی به ترتیب بعنوان رئیس هیات مدیره گنجینه و دبیر بطور موقت انتخاب گردیدند .

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*