آخرین خبرها
خانه / اخبار / مادرشهیدان بیرامی مهابادی به فرزندان شهیدش پیوست
مادرشهیدان بیرامی مهابادی به فرزندان شهیدش پیوست

مادرشهیدان بیرامی مهابادی به فرزندان شهیدش پیوست

حسین نصرالله’ روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: مادران شهدا با تقدیم سرمایه وجودی و گرانبهاترین دارای خود برای احیا ارزش های اسلامی در جامعه ضمن دفاع از دستاوردهای انقلاب با پیروی از حضرت زینب (س) به یک الگوی مقاومت و صبرتبدیل شدند.

وی با اشاره به ارتحال مادرشهیدان مهدی و مسعود بیرامی افزود: شهربانو بخشی زاده یک مادر فداکار و ایثاری بود که به حق با الگو قراردان حضرت زینب (س) توانست رسالت خود را به خوبی در جامعه انجام بدهد.

وی با اشاره به اینکه این مادر شهید پس از شهادت اولین فرزند خود مهدی بیرامی در سال 61 و فوت همسرش در سال 64 نیز مقاوم و صبور از آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع کرد، گفت: این مادر نمونه در سال 90 دومین فرزند خود جانباز شهید ‘مسعود بیرامی’ را نیز دوباره تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد.

نصرالله با بیان اینکه همه مسوولان و مردم ایران اسلامی وامدار خون شهید وخدمتگزار خانواده شهدا هستند، ادامه داد: انقلاب و مملکت یادگار شهدا هستند و کسی اجازه ندارد به این امانت الهی خیانت کند.

وی با اشاره به اینکه به برکت خون شهدا، نظام اسلامی هر روزمقتدرانه و عزتمند در جهان به میسر خود ادامه میدهد، تصریح کرد: موج بیداری و استکبارستیزی، دفاع از حقوق مظلوم انسانها و احیا اسلام ناب محمدی( ص) از برکات صدور پیام انقلاب اسلامی و صبر و مقاومت خانواده معظم شهدا است.

مادرشهیدان مهدی و مسعود بیرامی شب گذشته به دلیل عارضه قلبی و کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

شهربانو بخشی زاده ‘،81 ساله طی یک ماه گذشته به علت عارضه قلبی در بیمارستان فیروزآبادی شهرری بستری و تحت مراقبت های ویژه قرار داشت.

مادر شهیدان بیرامی پس از سالها تحمل فراق فرزندانش، شب گذشته پس از 27 روز که در حالت کما قرار داشت، در بخش آی سی یو بیمارستان فیروزآبادی دعوت حق را لبیک گفت.

به گفته یکی از بستگان این خانواده، با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، پیکر مطهر مادر شهیدان مهدی و مسعود بیرامی قرار است صبح پنجشنبه 20 آذر از مقابل منزل وی در محله سیزده آبان تشییع و در جوار فرزندانش در قطعه 53 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) آرام بگیرد.

شهربانو بخشی زاده متولد سال 1312 در شهر مهاباد از توابع  استان اصفهان و در خانواده مذهبی و متدین چشم به جهان گشود

مدیریت سایت ایثارگران مهاباد در گذشت این مادر را به  بازماندگان بویژه فرزندان  ایشان تسلیت می گوید

درباره‌ admin

یک نظر

  1. روح این مادر شاد و انشاء الله با فرزندان شهیدش محشور گردد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*