آخرین خبرها
خانه / اخبار / سومین نشست هم اندیشی مهابادیهای ساکن شهر مهاباد با نگاه “توسعه مهاباد ” در ده سال آینده در سالن شهرداری مهاباد برگزار گردید …
سومین نشست هم اندیشی مهابادیهای ساکن شهر مهاباد با نگاه “توسعه مهاباد ” در ده سال آینده در سالن شهرداری مهاباد برگزار گردید …

سومین نشست هم اندیشی مهابادیهای ساکن شهر مهاباد با نگاه “توسعه مهاباد ” در ده سال آینده در سالن شهرداری مهاباد برگزار گردید …

سومین نشست هم اندیشی مهابادیهای ساکن شهر مهاباد با نگاه “توسعه مهاباد ” در ده سال آینده در سالن شهرداری مهاباد برگزار گردید .
این نشست که در روز سوم فروردین با حضور تعدادی از اقشار مردم مهاباد ،امام جمعه محترم شهر ،شهردار ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد تشکیل گردید .ابتدا با تلاوت چند از کلام الله مجید شروع گردید .
در این نشست ابتدا دکتر حسن فایضی به ایراد سخن پرداخت ،وی با تبریک سال جدید و خوش آمد گویی به حضار به مساله ایجاد بخشداری مهاباد پرداخت ،ایشان خاطر نشان کردند که معقوله توسعه ابتدا در اندیشه و سپس در عمل باید محقق گردد و برای پروسه توسعه این دو ملازم همدیگر هستند .
وی با اشاره به وظایف بخشداری در مساله سیاسی ،امنیتی و اجتماعی اضافه داشتند وظیفه بخشداربعنوان نماینده عالی دولت ،اجرای سیاست های دولت ،تامین امنیت ،هماهنگی بین دستگاه های اداری بخش و برگزاری انتخابات است .
ایشان با بر شمردن دستاوردهای ایجاد بخشداری در بعد اقتصادی ،اشتغال و تسهیل امور مردم ،گفتند برای تداوم کار و اثر بخشی این اقدام بزرگ باید برنامه های توسط خود مردم مهاباد انجام گیرد ،وی تشکیل کارگروه های مرتبط ،تدوین برنامه ده ساله توسعه ، پیگیری در ایجاد ادارات بخش ، فرهنگ سازی ، اجرای عدالت و…از مهمترین موضوعاتی بر شمرد که باید انجام گیرد .
در ادامه حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا برزگر امام جمعه محترم مهاباد به ایراد سخن پرداختند .ایشان بر ضرورت و اهمیت بخشداری تاکید و با بیان اجرای عدالت در امور و رعایت بکارگیری نیروهای بومی در ادرات را خواستار شدند .
در ادامه تعدادی از حاضرین از جمله جناب مهندس سهراب کریمی ، آقای رضا کخی،آقای یوسف راده ،سرکار خانم باقری ،آقای محمد بهرامی ،آقای میرانزاده و آقای کریم بهرامی به نقطه نظرات خود پرداختند .
در پایان نشست آقای محمود ابراهیمی با ایراد سخنرانی و جمع بندی مطالب ،حضار را به وحدت و یکپارچگی برای پیشرفت امور توصیه نمودند و گفتند هر اقدامی با هم دلی و مشارکت تحقق می یابد ،وی با اشاره به برنامه هفته فرهنگی در شهرستان های استان ،از مسئولین شهر در خواست نمود که در اجرایی نمودن این مهم گام بر دارند .
در پایان مقرر شد
1_در اسرع وقت کارگروه ها تشکیل گردد
2_برنامه ده ساله توسعه شهر مهاباد تدوین گردد
3_ کارگروهی برای ایجاد ادارات تشکیل گردد 4_فرهنگ سازی با محوریت امام جمعه محترم انجام گیرد
ملاحظات :
_ جلسه با استقبال مدعوین روبرو شده بود ،بطوریکه بیش از نود درصد دعوت شدگان در نشست حضور داشتند
_ ساختار مدعوین از همه محلات واقشار بود
_اعضای شوراهای ادواری از بدو پیروزی انقلاب و شهرداران وقت و فعلی ساکن مهاباد دعوت شده بودند

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*