آخرین خبرها
خانه / جبهه / سایت ایثارگران مهاباد اصفهان یکساله شد
سایت ایثارگران مهاباد اصفهان یکساله شد

سایت ایثارگران مهاباد اصفهان یکساله شد

 سایت ایثارگران مهاباد اصفهان یکساله شد

در آذرماه سال 1392 سایت ایثارگران مهاباد اصفهان به همت جمعی از خانواده شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پا به دنیای مجازی نهاد تا با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و فداکاریهای رزمندگانی که بدون هیچ چشم داشتی بهترین عمر خود را در هشت سال دفاع مقدس سپری وبا دشمنان این مملکت جنگیدند تا خاک و ناموس مان به دست اجانب نیفتد . اگر این جان فشانی ها و ایثارگریها نبود معلوم نبود که ما امروز چه سرنوشتی داشتیم لذا امنیتی که در جامعه می بینید واین استقلال و حفظ تمامیت ارضی مفت و مجانی بدست نیامد ه در این راه تعدادی از بهترین عزیزان مان به فیض شهادت نائل گردیدند . که به فرموده حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ” خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند “ عده ای از عزیزان به اسارت دشمن در آمدند و سالها در زندانهای بعثی گرفتار شدند و عده ای از ریختن خون خود دریغ نورزیدند وبه افتخار جانبازی رسیدند و عده ای هم حضور در میدانهای نبرد را تجربه کردند وبه سلامت بازگشتند .

بعد از اتمام جنگ وحضور نیروهای جبهه رفته در عرصه های علمی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی .سپاه پاسداران که کلیه اعضای آن یا در میادین نبرد بودند یا در پشت جبهه جنگ را پشتیبانی می کردند با فرهنگ جبهه و شهداء آشنا بودند . لذا مسائل جبهه و جنگ و ارزشهای دفاع هشت ساله را به خوبی مدیریت کردند و شاید نیازی به حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در پاسداشت این رویداد دیده نمی شد .ولی امروز کادر سپاه پاسداران جوان شده و اغلب بچه های با سابقه سپاه بازنشسته شده اند و کسانی امور را در بخش هایی از سپاه بدست گرفته اند که یا در زمان جنگ بدنیا نیامده یا در سنین بچگی بودند به همین خاطر تجربه جنگ را نداشته و شناختی از نیروهای هشت ساله دفاع مقدس و خصوصا شهداء را ندارند .

امروز رسالت تمامی عزیزان جبهه رفته اعم از اسراء ، جانبازان ، رزمندگان و خانواده شهداء نسبت به قبل سنگین تر شده و باید به کمک نیروهای سپاه پاسداران شتافته و دو وظیفه اصلی خود 1- احیاء و حفظ فرهنگ جبهه و ارزشهای انقلاب 2- زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء را سر لوحه کار خود قرار دهیم .

در اجرای عملی نمودن این دو وظیفه شاید موانع تراشی هایی از سوی افراد خام و کج اندیش و یا بعضا فرصت طلب صورت بگیرد . که نباید دلسرد شد و تسلیم این افراد گردیم.

سایت ایثارگران مهاباد در طول یکسال گذشته سعی و تلاش نمود تا بتواند بر اساس وظیفه ای که بر عهده دارد آن رسالت خود را تحقق دهد .البته کاستی ها یی هم در کار بود که انشاء اله با استفاده از نقطه نظرات همه عزیزان بتوانیم بهتر از گذشته سایت را در عرصه مجازی فعال داشته باشیم .در این جا لازم است از تمامی افراد به ویژه خانواده معظم شهداء ایثارگران که در طول این یکسال با ارسال آثار شهداء ، تصاویر رزمندگان ، مقالات ، مصاحبه و…. ما را یاری نمودند تشکر نمایم از آقایان سهراب کریمی ، داود صارمی و محمد رضا سعیدیان زاده که در امر تهیه مطالب سایت مارا یاری دادند تشکر ویژه دارم انشاءالله خداوند این عزیزان را با شهداء محشور گرداند.در طول یک سال ما تمام کاستی ها و شرایط به خود نمره 18 می دهیم شما مخاطب عزیز چه نمره ای می دهید .

مدیریت سایت

درباره‌ admin

7 نظر

 1. از همه عزیزانی که به هر نحویی یاد و خاطره شهداء را زنده می دارند تشکر می نمایم و یک سالگی سایتان را تبریک می گویم . نمره من به سایت شما 19 است

 2. تشکر از سایت خوب و عالی شما . من شهداء و رزمندگان شهرمان را از طریق این سایت شناختم . نمر ه ای که می دهم 20 می باشد

 3. با سلام یک سالگی سایت تبریک می گم .موفق باشید نمره من 14

 4. مجید آزادوار

  با سلام
  یک ساله شدن سایت را تبریک عرض نموده و از زحماتی که در طول یک سال ، برای زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا و ایثارگران شهر مهاباد کشیده اید. سپاس و قدردانی می نمایم و نمره شما 18 می باشد.

 5. با سلام و تشکر از سایت خوبتون و با تشکر از تمامی زحماتی که بابت این ایده بسیار عالی(گنجینه شهدا) کشیده ومیکشید و میدانم بازهم راه پر مشقتی را در پیش دارید و برام خیلی جالبه که این گنجینه توسط خانواده شهدای عزیزهم اداره میشود یعنی میخوام بگم زحمات اصلی را بازهم این عزیزان متحمل میشوند در صورتیکه وظیفه غیر از خانواده شهدا و من وامثال من هست که این بار را به دوش بکشیم تا ذره ای از فداکاری شهدا را جبران و مرحمی بشویم بر دل زخم خورده خانوادهای شهدا به هرحال اینجا هم از ما پیشی گرفتند این عزیزان و فرصت را از دست دادیم.بازهم تشکر میکنم و به قول عزیزی این کار قشنگ نمره دادنی نیست اصلا این طور بگم ما نباید نمره بدهیم چون نمره دادن ما در مورد این کارها اصلا عادلانه نیست نمره شمارو خدا داده و میدهد مطمئن باشید،که او بهترین نمره دهنده است انشالله….

 6. سلام
  اگر نبودند مردانی با اراده و مخلص خدا ، گنجینه ای با ارزش بنام شهداء و سایتی بنام شهیدان ایجاد نمی شد ، دست مریزاد ، خسته نباشید ، نمره من به سایت 20 می باشد

 7. یک سالگی سایت را به شما تبریک گفته و آرزوی موفقیت دارم . نمره من به شما 17

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*