آخرین خبرها
خانه / اخبار / جلسه هیئت مدیره انجمن آباد انديشان مهابادی های مقیم تهران در محل موسسه خیریه امام علی (ع) شهری …
جلسه هیئت مدیره انجمن آباد انديشان مهابادی های مقیم تهران در محل موسسه خیریه امام علی (ع) شهری …

جلسه هیئت مدیره انجمن آباد انديشان مهابادی های مقیم تهران در محل موسسه خیریه امام علی (ع) شهری …

عصر دیروز مورخ 94/8/18 جلسه هیئت مدیره انجمن آباد انديشان مهابادی های مقیم تهران در محل موسسه خیریه امام علی (ع) شهری به ریاست آقای سید اکبر کسا بر گزار گردید.
در این جلسه که جناب آقای محمد اشرفی مدیر عامل خیریه سیدالشهدا مهابادهم حضور داشتند. به مسائل و مشکلات موجود مهاباد پرداخته شد .در این جلسه آقای اشرفی با گزارش مبسوطی از عملکرد خیریه سیدالشهدا مهاباد ارایه و مشکلات فراروی آن را به حاضرین مطرح نمود آقای اشرفی با بیان اینکه در حال حاضر مهاباد به لحاظ آموزشی ، فرهنگی و بیکاری در بد ترین وضعیت قرار دارد از حاضرین خواست تا در این خصوص اقدام بایسته ای انجام دهند و سپس هر کدام از حاضرین به نقطه نظرات خود پرداختند .در انتهای جلسه با جمع بندی حاج آقا کسا مقرر گردید .یک گردهمایی با حضور همه مهابادی ها اعم از مهابادی های ساکن و مقیم تهران ، اصفهان و…در مورخ 94/9/20 مصادف با ایام بیست هشتم صفر با رویکرد بررسی مشکلات مهاباد و راه برون رفت از آن برگزار گردد.

3333

222111

درباره‌ admin

3 نظر

  1. باسلام انشااللله این جلسات خروجی موثر برای مهاباد داشته باشد تابحال چیزی ندیدیم جای تعجب خیلی ازاعضا سالی یکبار هم به مهابادنمی ایند حتی به خودشان زحمت نمی دهند خانه پدری که دران بزرگ شدن از مخروبه شدن ان جلوگیری کنند وبعضی دیگر هم ادم مثبتی نیستند اغلب این جلسات بیشتر نشان دادن پست ومدرک تحصیلی بهم دیگر مباشد وبعضی دیگر ادمهای بی بخار که بخارکتری بیشترازانهامباشد دریک کلام مهاباد نیازبه سرمایه گذاری واشتغال زایی دارد

  2. وب لاگ شما مطالب خوبی دارد .. موفق باشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*