آخرین خبرها
خانه / اخبار / انتقاد تند امام جمعه بخش مهاباد اصفهان از استاندار اصفهان …
انتقاد تند امام جمعه بخش مهاباد اصفهان از استاندار اصفهان …

انتقاد تند امام جمعه بخش مهاباد اصفهان از استاندار اصفهان …

WhatsApp Image 2019-08-29 at 12.14.59

 انتقاد تند امام جمعه بخش مهاباد اصفهان از استاندار اصفهان

در آیین افتتاحیه بخشداری مهاباد امام  جمعه مهاباد  با  اعلام تشکر از زحمات مسئولین در انجام ایجاد بخش مهاباد، بیان داشتن  جناب اقای قاسمی معاون سیاسی و امنیتی فرد ارزشمند و محترمی می باشد و سلام ما را به استاندار برسانید و بگویید خوب بود در افتتاحیه این پروژه ملی که اقدام دولت تدبیر و امید است حضور می داشتند و انشالله با حضور خود در این بخش ،شاهد توسعه و عمران منطقه باشیم .

وی در بخش دیگر از سخنان خود خواستار تسریع در انجام کار بخشدار معرفی شده از سوی فرماندار شدند .

در ادامه برنامه آقایان محمد فایضی رییس شورای شهر مهاباد ،دکتر ولی الله مهابادی از اعضای انجمن آباد اندیشان به ایراد سخن پرداختند .

WhatsApp Image 2019-08-29 at 12.06.14(2)

در ادامه نماینده مردم شریف اردستان در مجلس شورای اسلامی فرمودند:

 از همکاری موثر وزیر اطلاعات و هیات دولت در راه اندازی بخش مهاباد تقدیر می کنیم. ۲۴ سال پیش مهاباد به شهر تبدیل و پس از ۲۰ سال تلاش مسوولان به عنوان بخش مصوب شد اما اینها کافی نیست و باید سایر امکانات و پیش‌نیازهای توسعه منطقه نیز فراهم شود.

وجود کویر بکر و زیرساخت‌های مناسب  زمینه‌ساز رونق صنعت گردشگری و توسعه بخش مهاباد است که لزوم سرمایه‌گذاری فعالان بخش خصوصی را می طلبد

 ارتقای اداری مهاباد می‌تواند به اشتغال و پیشرفت منطقه کمک می‌کند و هرکس به اندازه توان خود در تحقق این امر باید یاری‌رسان مسوولان باشد.

foa 1

در ادامه آقای حمیدرضا تاملی فرماندار اردستان در مراسم افتتاح بخش مهاباد فرمودند:

راه‌اندازی شهرداری از جمله خواسته‌های مردم مهاباد بود که با تاسف نتوانست انتظارها را برآورده کند و توسعه به همراه داشته باشد؛ امروز بخشداری پس از ۲۳ سال پیگیری راه‌اندازی شد که باید مردم توانمند منطقه پیشگام شده و به پیشرفت منطقه کمک کنند.دهستان گرمسیر از میان هفت دهستان اردستان با وجود محروم بودن، جزو نقاط برخوردار در هیات دولت مطرح شده که باید پیگیر باشیم تا حق مردم ضایع نشود.

 از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درخواست داریم تا دستور مساعد برای راه‌اندازی اداره‌های خدماتی در مهاباد را صادر کنند.

WhatsApp Image 2019-08-29 at 12.06.11

سپس آقای دکتر جلالی مدیر کل تقسیمات وزارت کشور فرمودند :

قرار است در سطح کشور حدود 200 هزار نقطه را کد گذاری کنیم و با این کار هم امر توسعه تسهیل می شود و هم اگر موضوعات بحران های طبیعی به وجود بیایید می توانیم بهتر شناسایی کنیم.

یک سال پیش در این شهر با شهدا پیمان بستیم که مهاباد را به بخش تبدیل کنیم و امروز با عنایت آنها و موافقت هیات دولت عملیاتی شد.

شهر مهاباد یک دیار کهن در ایران است که با وجود بناهای تاریخی و مذهبی توانسته شکوه و عظمت بزرگی را رقم بزند

مهاباد ظرفیت‌های انسانی بسیار مصممی برای پیشرفت دارد که باید بخشی از درآمد خود را برای رونق این بخش بگذارند

در حال حاضر در دوسال گذشته در ارتقای بخش ها به شهرستان ها، ایجاد بخش و ایجاد شهر بیش از 90 مصوبه در دولت داشتیم.

حدود 1080 بخش 1340 شهر و 435 شهرستان در کشور وجود دارد.

امیدواریم افتتاح بخشداری مهاباد باعث توسعه و پیشرفت منطقه شود.

بخش 7

در انتهای مراسم اقای قاسمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خاطر نشان ساختند:  مردم مهاباد منتظر انجام کارها از سوی بخشداری نباشند و از نخبگان بهره بگیرند چرا که پیشرفت بدون حضور نخبگان امکان‌پذیر نیست.

 حیدر قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در مراسم افتتاح بخش مهاباد؛

 

مردمی شایسته، فرهیخته، فکور، توانمند، مذهبی و برخوردار از فرهنگی پربار در این شهرستان وجود دارد که می‌توانند به پیشرفت آن کمک کنند.

تابلو و ساختمان کافی نیست و باید ظرفیت‌های موجود با هم‌افزایی و تمهید لوازم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مانند استفاده از ظرفیت خیران و اندیشه‌ورزان شناسایی و برنامه‌ریزی شود تا این هدیه دولت تدبیر و امید بتواند رضایت مردم مهاباد را جلب کند.

در ایجاد بخش شدن مهاباد دو دهستان از بخش مرکزی(دهستان گرمسیر و دهستان همبرات) کافی بوده است.

 

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*