آخرین خبرها
خانه / اخبار / انتقاد انجمن آباد اندیشان مهاباد از تاخیر حکم بخشدار معرفی شده بخش مهاباد…
انتقاد انجمن آباد اندیشان مهاباد از تاخیر حکم بخشدار معرفی شده بخش مهاباد…

انتقاد انجمن آباد اندیشان مهاباد از تاخیر حکم بخشدار معرفی شده بخش مهاباد…

به جناب آقای دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
از انجمن آباد اندیشان مهاباد اصفهان
سلام علیکم
احتراماً؛ همانطور که مستحضرید دولت تدبیر و امید در طول شش سال خدمت خود، علی رغم مشکلات و تنگناهای زیاد، خدمات شایانی را به مردم و کشور ارزانی داشته است که جای سپاس و قدرانی دارد. یکی ازاین خدمات، مصوبات تقسیمات کشوری دولت می باشد که با تصویب آن نشاط و بالندگی را در مردم مناطق تقسیماتی ایجاد نمود. در همین مورد می توان به بخش شدن شهر مهاباد واقع در استان اصفهان اشاره نمود. اما متاسفانه این پروژۀ بزرگ استانی و حتی ملی که باید با حضور نماینده عالی دولت در استان افتتاح گردد، بدون هیچ تبلیغات و بدون حضور استاندار افتتاح گردید که این اقدام نسنجیده، موجب دل خوری مردم شده و مورد انتقاد مسئولین بویژه امام جمعه محترم شهر مهاباد قرار گرفت .
هم چنین باید به اطلاع برساند، استاندار اصفهان با بی توجهی به این پروژه بزرگ، از زدن حکم بخشدار مهاباد که مدت دو ماه از معرفی آن توسط فرماندار می گذرد خودداری نموده و در حال حاضر بخشداری، با سرپرستی معاون فرماندار هفته ای دو روز اداره می شود.
لذا بدین وسیله تقاضا دارد دستور فرمایید از آقای استاندار اصفهان پرسش گردد علت عدم حضور ایشان در افتتاحیه بخشداری و تعلل در حکم بخشدار با توجه به در پیش بودن انتخابات چه می باشد.
پیشاپیش ازعنایت شما کمال تشکر را دارد.
و من الله التوفیق
نرجس خواجه مهابادی
مدیرعامل انجمن آباد اندیشان مهاباد

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*