آخرین خبرها
خانه / اخبار / افتتاح سایت 3Gشهرمهاباد با حضور وزیر ارتباطات
افتتاح سایت 3Gشهرمهاباد با حضور وزیر ارتباطات

افتتاح سایت 3Gشهرمهاباد با حضور وزیر ارتباطات

این طرح ها با اعتبار بالغ بر 95 میلیارد و 210 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات اجرا شده است.
وی افتتاح دو سایت’ 3G’ در شهرهای زواره و مهاباد را از جمله این طرح ها اعلام کرد و گفت: با افتتاح این دو سایت، تعداد سایت های این شهرستان به هفت سایت رسید.
راه اندازی مسیر انتقال فیبر نوری اردستان – نائین به اصفهان را از دیگر طرح های افتتاح شده که با اجرای این طرح ظرفیت انتقال شهرستان از دو و نیم گیگابایت به 60 گیگابایت افزایش می یابد.
کلنگ شروع عملیات طرح’ PHH’ شهر اردستان نیز عصر دیروزتوسط وزیر ارتباطات به زمین زده شد.
وی اجرای ترانسمیشن صنایع ریخته گری،تقویت یکسوکننده تامین تغذیه نیروی 47 ولت تجهیزات’ 1800 BTS ‘ و سایت مرکز زواره، اجرای سایت BTS روستاهای خیرآباد و درباغ، اجرای فیوژن مسیر ارتباطی ‘ONU11’ و 12و DLC.3 مرکز شهید مدرس، ظرفیت سازی پورت دیتای مرکز زواره، توسعه دیتای مرکز مهاباد و ظرفیت سازی پورت دیتای اردستان را از دیگر طرح های افتتاح شده در این شهرستان ذکر کرد.
راه اندازی ‘ONU’ با ظرفیت 384 تلفن و 128 پورت در شهرهای اردستان و زواره نیز بعنوان دیگر طرح های افتتاح شدهمی باشد
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته دولت روز دوشنبه با سفر به استان اصفهان و شهرستان های اصفهان، اردستان ، مهاباد و کاشان، تعدادی از طرح های ارتباطی و مخابراتی را افتتاح کرد.
اردستان در 118 کیلومتری شمال شرقی شهر اصفهان  و20 کیلومتری مهاباد قرار گرفته است.لازم به ذکر است این طرحها با حضور وزیر ارتباطات ، مهندس جهانگرد   ، صدوق معاونین وزیر ارتباطات ، استاندار اصفهان ، مسئولین محلی و نماینده  مردم اردستان و مردم همیشه در صحنه افتتاح گردید ،

اضافه می گردد 3G مهاباد در دیماه 1394 به در خواست شهرداری مهاباد و پیگیری یکی از همشهریان مهاباد با مساعدت مهندس جهانگرد معاون وزیر تامین اعتبار گردید .

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*